Serwis

serwis rowerowy lublin

Rowery to nasza pasja!

Nie możemy sobie wyobrazić dnia bez dwóch kółek i znamy ten temat od podszewki. Swoją wiedzę opieramy na wieloletnim doświadczeniu, a naszą marką jest precyzja i staranność. Posiadamy status Certyfikowanego Serwisu Shimano, certyfikat autoryzowanego punktu serwisowego firmy SR Suntour, a także autoryzowany serwis rowerów Unibike.

Domeną profesjonalnego serwisu rowerowego jest nie tylko odpowiednie zaplecze sprzętowe, ale także, a może przede wszystkim, indywidualne podejście do każdego klienta. Wykonywane przez nas usługi cechuje najwyższa jakość, a także przystępne ceny. Dla nas najlepszym klientem jest zadowolony klient, dlatego w każdej sytuacji staramy się pomóc, by zapewnić 100% satysfakcji.

Oczywistym jest, że eksploatacja roweru powoduje zużywanie się sprzętu. W związku z tym należy pamiętać, że tylko regularne przeglądy i naprawy pozwolą zmniejszyć ryzyko wystąpienia niespodziewanej awarii i zapewnią komfort jazdy przez długi czas. W ofercie posiadamy również wycenę i naprawę szkód komunikacyjnych.
 
W sprawach serwisowych prosimy kontaktować się telefonicznie lub poprzez e-mail serwis@bike-boys.pl

serwis shimano naprawa rowerówserwis shimano naprawa rowerów

certyfikat shimano