Serwis

serwis-bikeboys-obrazek-2

Rowery to nasza pasja!

Nie możemy sobie wyobrazić dnia bez dwóch kółek i znamy ten temat od podszewki. Swoją wiedzę opieramy na wieloletnim doświadczeniu, a naszą marką jest precyzja i staranność. Jesteśmy certyfikowanym serwisem Shimano w Lublinie, posiadamy odpowiednie kwalifikacje oraz certyfikat Shimano Polska potwierdzający jakość naszych usług.

Domeną profesjonalnego serwisu rowerowego jest nie tylko odpowiednie zaplecze sprzętowe, ale także, a może przede wszystkim, indywidualne podejście do każdego klienta. Wykonywane przez nas usługi cechuje najwyższa jakość, a także przystępne ceny. Dla nas najlepszym klientem jest zadowolony klient, dlatego w każdej sytuacji staramy się pomóc, by zapewnić 100% satysfakcji.

 

Oczywistym jest, że eksploatacja roweru powoduje zużywanie się sprzętu. W związku z tym należy pamiętać, że tylko regularne przeglądy i naprawy pozwolą zmniejszyć ryzyko wystąpienia niespodziewanej awarii i zapewnią komfort jazdy przez długi czas. W ofercie posiadamy również wycenę i naprawę szkód komunikacyjnych.