O firmie

Witamy na stronie firmy Bike Boys z Lublina.

Wieloletnie doświadczenie w branży rowerowej i serwisie pozwala nam dzielić się z Państwem naszą wiedzą. Rowery są dla nas pasją, dzięki której posiadamy duże umiejętności praktyczne, a nie tylko teoretyczne i katalogowe. Zapewniamy najatrakcyjniejsze ceny w mieście, profesjonalną obsługę, poradę w doborze odpowiedniego komponentu, czy roweru dla konkretnej osoby, miłą atmosferę i bezpieczny parking rowerowy w monitorowanym pasażu handlowym. Sklep jest położony w centrum miasta, dzięki czemu łatwy jest do nas dojazd. Na każdy zakupiony produkt zapewniamy gwarancję, oraz dowód zakupu (paragon lub faktura VAT).

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu i skorzystania z naszych usług.

Nasz sklep posiada także team kolarski MTB „Bike Boys”, który uczestniczy w licznych imprezach w kraju z sukcesami.

12122615_979414172117880_2730260288478483377_n

Prowadzimy współpracę z Lubelską Grupą Triathlonu. Dla każdego członka LGT jest przewidziany rabat 5% na części oraz 20% na usługi serwisowe.

http://triathlonlublin.pl/

LGT logo właściwe 2-page-001

 

 

 

 

 

 

 

Korzystając z poczty elektronicznej w kontaktach z naszą firmą, Klient wyraża zgodę na tę formę komunikacji. Sklep i serwis rowerowy Bike Boys podejmuje wszelkie niezbędne środki celem zabezpieczenia przekazywanych informacji oraz zabezpieczenia ich przed dostępem niepowołanych osób trzecich.

Administratorem danych osobowych jest Sklep i serwis rowerowy Bike Boys Kamil Różalski Bartłomiej Merwa s.c., ul. Willowa 42A, 20-819 Lublin. Państwa dane osobowe przetwarzane są: w celu podtrzymania kontaktu z Państwem w związku z zapytaniem, które skierowaliście Państwo drogą elektroniczną, w celu wykonania umowy, której jesteście Państwo stroną. W takim wypadku podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie dopuszczalnych celów administratora oraz Państwa zgoda w związku z realizacją usług handlowych na rzecz klientów sklepu i serwisu.

Na warunkach określonych przepisami prawa macie Państwo prawo do żądania dostępu do danych osobowych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawo sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do żądania przeniesienia danych.

Dane osobowe mogą być przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji wskazanych powyżej celów, jednakże nie dłużej niż 5 lat.

Organem nadzorczym, do którego  przysługuje Państwo prawo wniesienia skargi, jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

Komentarze są wyłączone.